Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Mapa popytu na stacjonarne usługi telekomunikacyjne. Drukuj Email
poniedziałek, 01 października 2012 09:07, odsłon: 1506

Urząd Komunikacji Elektronicznej opracował "mapę popytu" do usług stacjonarnych - telefonii oraz łącz szerokopasmowych do internetu.

Mapę można znaleźć na stronie http://www.mapa.uke.gov.pl/

Na powyższej stronie można również zgłaszać informacje o problemach z dostępem do tych usług - informacje te pozwolą na aktualizację danych.

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej, aby zapobiec cyfrowemu wykluczeniu mieszkańców i ułatwić im dostęp do telefonii stacjonarnej oraz internetu, opracował tzw. "mapy popytu", Mapy te pokazują, jakie jest rzeczywiste zapotrzebowanie mieszkańców na usługi telefonii stacjonarnej, szerokopasmowego internetu oraz bezpłatne lub tanie hotspoty i gdzie te usługi są niedostępne. Dane te są bardzo cenne zarówno dla większych operatorów, jak i dla lokalnych przedsiębiorców. Mapy pozwolą dotrzeć im do miejsc, gdzie takich usług brakuje, dzięki czemu mieszkańcy zyskają długo oczekiwany dostęp do telefonu czy internetu.
 
Mapy popytu opracowane zostały w roku 2009 i wymagają aktualizacji. W związku z tym przekazujemy Państwu prośbę Urzędu Komunikacji Elektronicznej o aktualizację map.
 
Ankiety można wypełniać elektronicznie, na stronie: http://www.mapa.uke.gov.pl/
 
Wypełnione ankiety można też przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub listownie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa.
 
W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikami Urzędu komunikacji Elektronicznej pod numerem tel. 22 53 49 182.

 

Ankieta dotycząca zapotrzebowania uzytkowników na usługi: telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz bezpłatnego lub za cenę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pomocą hotspotów.