Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Informacja o firmach zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny Drukuj Email
piątek, 08 listopada 2019 10:41, odsłon: 471

Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych na terenie Gminy Sułkowice zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej Sułkowice Spółka z o.o., z siedzibą 32-440 Sułkowice, Biertowice 236.

Miejscem odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych na terenie Gminy Sułkowice jest stacjonarny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), znajdujący w Sułkowicach na terenie składowiska odpadów komunalnych przy ulicy Tysiąclecia nr 133.