Nowy wóz już w Harbutowicach Drukuj Email
wtorek, 05 listopada 2019 15:29, odsłon: 254

samochod_osp

Jest taki jakiego chcieli druhowie...

31 października 2019 r. Burmistrz wraz z druhami dokonali odbioru nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego marki IVECO dla OSP Harbutowice. Samochód przygotowała firma Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z Bielska Białej. Na uroczystej sesji Rady Miejskiej w Sułkowicach, w obecności Pana Roberta Bylicy Przewodniczącego Komisji Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego Województwa Małopolskiego przekazano wóz wraz z okolicznościowymi życzeniami Prezesowi i Naczelnikowi jednostki. Następnie samochód „przywitali” mieszkańcy Harbutowic, druhowie i zaproszona Orkiestra Dęta z Budzowa.

woj malopolskie

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

tekst i foto Jakub Światłoń

Dzięki uprzejmości Pana Józefa Gielaty udostępniamy Jego galerię zdjęć z odbioru samochodu w Harbutowicach TUTAJ.