Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych Drukuj Email
środa, 25 września 2019 15:18, odsłon: 923

 

I posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych

 
W celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r., powołane zostały przez Komisarza Wyborczego w Krakowie Obwodowe Komisje Wyborcze.Pierwsze posiedzenie Komisji w Gminie Sułkowice odbędzie się 30 września 2019 r. o godz. 16:00 w Sułkowickim Ośrodku Kultury (ul. 1 Maja 70).

Wykaz członków OKW można znaleźć tutaj.