Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Promesa na wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich przy pomniku w Harbutowicach. Drukuj Email
środa, 28 sierpnia 2019 13:37, odsłon: 880

2Gmina Sułkowice otrzymała dotację w kwocie 11 500,00 zł na realizację zadania pod nazwą: „Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich przy pomniku na Przełęczy Sanguszki w Harbutowicach – etap I”. Promesa w ramach konkursu „Małopolska pamięta” została wręczona burmistrzowi Arturowi Grabczykowi przez Członka Zarządu Województwa Małopolskiego – Annę Pieczarkę w dniu 27 sierpnia 2019 r. w Krakowie. 

W ramach pierwszego etapu planuje się wykonanie prac konserwatorskich,  izolacji pionowej, poziomej oraz drenaż fundamentów. Przewidywany termin realizacji prac: wrzesień – październik 2019 r.