Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Informacja Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach Drukuj Email
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 13:50, odsłon: 767

policja mysleniceZgodnie z planem działań priorytetowych dla miejscowości Biertowice i Krzywaczka opracowanym w oparciu o zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 30.06.2016 roku Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, iż podejmowane będą działania w sprawie niestosowania się do przepisów prawa przez osoby poruszające się pojazdami typu quad i cross po terenach leśnych i drogach publicznych w miejscowości Biertowice i Krzywaczka.