Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)UWAGA, utrudnienia w ruchu w związku z V etapem 76. Tour de Pologne Drukuj Email
wtorek, 06 sierpnia 2019 14:32, odsłon: 1274

tdp v etapJuż jutro tj. 07.08.2019 r. po raz kolejny w tegorocznej edycji największy kolarski wyścig w Polsce - Tour de Pologne - zawita do naszej Gminy. W związku z powyższym na terenie Rudnika, Sułkowice oraz Harbutowic wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym, które potrwają od godz. 12:45 do godz. 13.30.

Z ruchu zostaną wyłączone trasy głównego przejazdu kolumny wyścigu wraz z drogami dojazdowymi. Prosimy o zapoznanie się z trasą wyścigu oraz z czasami przejazdów kolarzy przez miejscowości naszej Gminy. 

Ze szczegółami wyścigu można zapoznać się na oficjalnej stronie Tour de Pologne http://www.tourdepologne.pl

 

tdp v etap