sejm2019-logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców

ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)

Zespół Ekonomiki Oświaty w Sułkowicach - praca na stanowisku opiekuna dzieci niepełnosprawnych. Drukuj Email
wtorek, 06 sierpnia 2019 11:15, odsłon: 277

Zespół Ekonomiki Oświaty w Sułkowicach informuje o możliwości podjęcia pracy na stanowisku opiekuna dzieci niepełnosprawnych.

Opieka ma być sprawowana podczas dowożenia dzieci niepełnosprawnych do/ze szkół oraz instytucji szkolno- wychowawczych w Myślenicach i Krakowie w okresie od 02.09.2019 r.  do 20.12.2019 r. oraz od 02.01.2020 r. do 19.06.2020 r., w dniach nauki szkolnej.

Forma zatrudnienia:

  • umowa zlecenia.

Obowiązki:

  • Praca w godzinach porannych i popołudniowych (2 razy dziennie- przewóz dzieci z domu do szkoły a następnie ze szkoły do domu, od 5 do 8 godzin dziennie)
  • Pomoc podczas wsiadania i wysiadania dziecka, przypięcie dziecka pasami
  • Opieka podczas przejazdu

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty w Zespole Ekonomiki Oświaty w Sułkowicach, ul. 11 Listopada 9 lub telefoniczny pod nr 12 271-05-55 w. 1