Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wyniki naboru na stanowisko Inspektor/Podinspektor w Referacie Rozwoju Lokalnego i Promocji Drukuj Email
piątek, 02 sierpnia 2019 13:19, odsłon: 1290

Sułkowice, 2 sierpnia 2019 r.

Urząd Miejski w Sułkowicach 
Rynek 1
32-440 Sułkowice

 

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach

na stanowisko

 

Inspektor/Podinspektor w Referacie Rozwoju Lokalnego i Promocji

 

            Na podstawie art. 15 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r., poz. 1282) informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko nie został wyłoniony żaden kandydat i nabór na stanowisko nie został rozstrzygnięty. 

 

 

 

 

Uzasadnienie:

 

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko wpłynęły trzy oferty. W wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego nie wyłoniono osoby,  która spełniłaby wszystkie wymagania i osiągnęła  najlepsze wyniki ze wszystkich ustalonych kryteriów. Przeprowadzona  rozmowa kwalifikacyjna nie przekonała Komisji o wystarczającej wiedzy merytorycznej prezentowanej przez kandydata.

 

 

 

Burmistrz Gminy Sułkowice

Artur Grabczyk