Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Prośba o wykaszanie traw i niszczenie chwastów na swoich działkach Drukuj Email
piątek, 19 lipca 2019 12:14, odsłon: 608

apel trawyBurmistrz Gminy Sułkowice zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mieszkańców Gminy tj. właścicieli, współwłaścicieli, dzierżawców nieruchomości o utrzymywanie ich w należytym stanie, w szczególności systematyczne wykaszanie traw i niszczenie chwastów na swoich działkach. 

Zaniedbane grunty działek wpływają negatywnie na estetyczny wygląd terenów naszej Gminy oraz stają się sprzyjającym siedliskiem dla bytowania i intensywnego rozmnażania różnych szkodników (gryzoni, ślimaków oraz jadowitych żmii).

 

Zachwaszczone grunty i niewykoszone trawy nie tylko utrudniają właściwe użytkowanie i pielęgnację sąsiednich działek, ale stanowią również zagrożenie pożarowe dla najbliżej położonych nieruchomości zamieszkałych. 

W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo pożarowe oraz estetyczny wygląd miejscowości naszej gminy, proszę o bieżące wykaszanie traw i chwastów.

 

apel trawy