Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)X Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę Drukuj Email
czwartek, 18 lipca 2019 11:25, odsłon: 659

2011 lipca 2019 r. już po raz dziesiąty wyruszyła rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Ponad 40 osób wyruszyło przed Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, by zawieźć jej swoje intencje, prośby, modlitwy i podziękowania. Pielgrzymka tradycyjnie rozpoczęła się wspólną Mszą Świętą w kościele parafialnym w Sułkowicach. 

Wspaniały czas spędzony na rowerze i nie tylko. Rekolekcje w drodze i podczas codziennych spotkań. Ponad 40 osób w różnym wieku, z różnymi życiowymi doświadczeniami jadą razem pokonując zwykły fizyczny trud, a przy tym wzajemnie sobie pomagają, podnoszą na duchu i pokrzepiają choćby dobrym słowem. Czy może być coś wspanialszego w relacjach międzyludzkich? Czy może być coś wspanialszego w relacjach międzyludzkich? Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatorów.

X Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę została objęta Patronatem Burmistrza Gminy Sułkowice.