Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Remont mostu w Jasienicy Drukuj Email
poniedziałek, 15 lipca 2019 14:11, odsłon: 417

remont mostu

 

Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach informuje, że w związku z przebudową mostu w Jasienicy związaną ze zmianą nośności do 40 ton (obecnie 15 ton) od dnia 15 lipca br. będzie on nieprzejezdny. W związku z tym od strony Jasienicy nie będzie możliwy dojazd do Sułkowic. Objazd będzie prowadzony przez drogę wojewódzką nr 955 i 956 oraz fragment „Zakopianki” (przez Rudnik, Jawornik do Myślenic). Utrudnienia potrwają do 15 grudnia 2019 r. 

fot. Powiat Myślenicki