Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Dni Sułkowic 2019 Drukuj Email
środa, 10 lipca 2019 09:13, odsłon: 789

221W pierwszy weekend lipca odbyło się coroczne największe, dwudniowe i bezpłatne wydarzenie w Gminie Sułkowice – Dni Sułkowic 2019. Na każdego czekała moc atrakcji: ciekawe koncerty, występy, luna park, degustacja potraw regionalnych oraz wspaniała zabawa zwiastująca już tak na dobre początek lata i wakacji.

W sobotę zagrał pochodzący z nowosądecczyzny Kordian, natomiast w niedzielę wystąpił niezwykle popularny Zespół FEEL wraz ze swoim wokalistą Piotrem Kupichą. Ponadto na scenie wystąpili: Studio tańca VICTORIA, Uczniowski Klub Sportowy KATANA, Mała Elegia, Retro, Kapela Józka Ślusarza z Częstochowy, Studio Tańca R, Orkiestra Dęta, Zespół Ostatni w Raju, Świetlica Środowiskowa, Marta Kasprzyk wraz z kursantkami z klubu Sportowego M- Maximus, Aleksandra Kuźnia, Karolina Szczurowska , Zespół AVANTAGO, Dj’e: Paku, Peex, One-F, Cargo.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację Dni Sułkowic 2019 - służb, formacji, występujących, stowarzyszeń i poszczególnych osób. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów, którzy wsparli finansowo lub rzeczowo organizację Dni Sułkowic 2019.

Lista sponsorów Dni Sułkowic 2019
1. Zbidex Zbigniew Miętka
2. Market Euro s.c. Bobowscy D.P.
3. Stanbud. Skład materiałów budowlanych
4. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie. Oddział Sułkowice
5. F.P.H. Betix Krzysztof Betlej
6. Szklana Góra Ski
7. Kuźnia Sułkowice S.A.
8. PHU Transportowe Marcin Skorut
9. Auto Alfa 1
10. F.P.H. "Aruś" Ryszard Chrobak
11. Restauracja Trento
12. Hotel Gala
13. Firma ROMI
14. Market PSB Mrówka Myślenice
15. SPORTPLUS.PL Spółka z o.o.
16. Metaloplast - Kraków Sp. z o.o.
17. F.H.U.METAL-MIX MIROSŁAW MALINA
18. Lewiatan Zachęta Sułkowice
19. Samopomoc Chłopska. Gminna Spółdzielnia
20. Sala zabaw dziecięcych GIBOLAND
21. Stajnia pod Topolą
22. I love Pizza Biertowice
23. Stacja Paliw Jaw- Mal Sułkowice
24. Delikatesy Paleo Krzywaczka
25. Dariusz Gąsienica – Mikołajczyk

Patronaty medialne Dni Sułkowic 2019
1. TVP Kraków
2. Dziennik Polski
3. Telewizja Powiatowa Myślenice iTV
4. Miasto-Info.pl
5. Gazeta Myślenicka
6. Gazeta Gminna Klamra