Wybory do Izby Rolniczej

X uroczysta sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2019 14:37, odsłon: 246

K O M U N I K A T

Informuje się mieszkańców Gminy Sułkowice, że X uroczysta sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach odbędzie się w dniu:

15 czerwca 2019 r.  (sobota) o godz. 1600 w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach, Rynek 6

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  nadania tytułu „Zasłużony dla Gminy Sułkowice” Panu Janowi Bochenkowi.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie nadania tytułu „Zasłużony dla Gminy Sułkowice” Panu Adamowi Gumularzowi.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie w sprawie nadania tytułu „Zasłużony dla Gminy Sułkowice” Pani Danucie Kostowal-Suwaj.
  6. Obchody jubileuszu 50 lat nadania praw miejskich Sułkowicom – prezentacja pn. „Sułkowice miasto zmian”.
  7. Zamknięcie obrad sesji.

Więcej informacji na temat sesji znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej.