Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Szkółka Piłkarska Gościbia Sułkowice - realizacja grantu Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2019 10:48, odsłon: 242

2W maju zrealizowano kolejny projekt grantowy na terenie Gminy Sułkowice. Tym razem dodatkowe wyposażenie zyskała Szkółka Piłkarska Gościbia Sułkowice. Stowarzyszenie powstało w 2016 r. oferując profesjonalne treningi sportowe dla dzieci i młodzieży, które trenują w grupach skrzatów, żaków i orlików. W ramach swojej działalności poza treningami organizują spotkania integracyjne, wyjazdy na mecze sportowe, organizują wypoczynek letni i zimowy, dzień dziecka oraz inne imprezy sportowe.

 

Dzięki realizacji projektu grantowego ze środków PROW na lata 2014-2020, w ramach naboru ogłoszonego przez LGD ,,Między Dalinem i Gościbią” Szkółka Piłkarska zakupiła: laptopa, projektor, grilla gazowego, nagłośnienie, urządzenie typu dmuchany zamek oraz trampolinę. Nowe wyposażenie będzie służyło stowarzyszeniu, a tym samym naszym dzieciom i młodzieży w aktywnym spędzaniu czasu wolnego oraz organizacji wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.
To już piąte stowarzyszenie z terenu naszej Gminy, które w tym roku zrealizowało projekt grantowy ze środków LGD. Przed nami realizacja projektów związanych z tworzeniem miejsc rekreacyjnych i przystanku turystycznego oraz wydawnictw promocyjnych.