Powiatowy Dzień Strażaka 2019 Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 10:47, odsłon: 227

121 maja 2019 r. na płycie Myślenickiego Rynku odbyły się obchody „Powiatowego Dnia Strażaka 2019”.
W uroczystościach brali udział przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej z całego województwa małopolskiego, przedstawiciele władz samorządowych oraz służb i instytucji z terenu powiatu.

Naszą Gmina reprezentował Burmistrz Artur Grabczyk, przedstawiciele Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP w Sułkowicach oraz poczet sztandarowy z OSP Sułkowice.

W czasie uroczystości wręczono odznaczenia, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie zawodowe strażakom z powiatu myślenickiego .Na ręce przedstawicieli gmin Komendant Powiatowy st. bryg. Sławomir Kaganek przekazał podziękowania za wzorowe wspieranie jednostek OSP oraz Komendy Powiatowej PSP w Myślenicach.