Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Sułkowicki Ośrodek Kultury - realizacja grantu Drukuj Email
piątek, 17 maja 2019 11:05, odsłon: 339

1Wyposażenie Sułkowickiego Ośrodka Kultury, a przede wszystkim działającej w jej strukturach Orkiestry Dętej zostało wzbogacone o trąbkę, 2 komplety mikrofonów pojemnościowych, 2 komplety mikrofonów bezprzewodowych, 2 mikrofony do nagrywania oraz  2 aktywne kolumny estradowe.

Wszystko za sprawą zrealizowanego przez SOK projektu grantowego ze środków PROW na lata 2014-2020, w ramach ogłoszonego w ubiegłym roku naboru przez Lokalną Grupę Działania ,,Miedzy Dalinem i Gościbią”.

Cieszymy się, że nasza orkiestra zyskała dodatkowe wyposażenie, które wpłynie na jeszcze lepszy odbiór i efekt ich pracy i umiejętności. 

Nasze stowarzyszenia i instytucje realizują kolejne projekty grantowe, efekty będziemy prezentować Państwu na bieżąco. 

 

 

 

belka