Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach - realizacja grantu Drukuj Email
środa, 15 maja 2019 12:53, odsłon: 292

3Dzięki realizacji projektu finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach zyskała nowe wyposażenie w postaci:  10 kompletów mundurków strażackich dziecięcych,  21 hełmów strażackich dziecięcych, 14 kurtek strażackich reprezentacyjnych, piłkarzyków oraz stołu bilardowego.

Zakupione wyposażenie posłuży zarówno w akcjach strażackich, jak również w uroczystościach z udziałem naszych strażaków oraz w spędzeniu wolnego czasu. Projekt został zrealizowany w ramach zorganizowanego w ubiegłym roku naboru grantowego przez Lokalną Grupę Działania ,,Między Dalinem i Gościbią”. Niebawem pokażemy Państwu efekty realizacji kolejnych projektów grantowych.

 

belka prow