Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach - realizacja grantu Drukuj Email
środa, 15 maja 2019 12:53, odsłon: 186

3Dzięki realizacji projektu finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach zyskała nowe wyposażenie w postaci:  10 kompletów mundurków strażackich dziecięcych,  21 hełmów strażackich dziecięcych, 14 kurtek strażackich reprezentacyjnych, piłkarzyków oraz stołu bilardowego.

Zakupione wyposażenie posłuży zarówno w akcjach strażackich, jak również w uroczystościach z udziałem naszych strażaków oraz w spędzeniu wolnego czasu. Projekt został zrealizowany w ramach zorganizowanego w ubiegłym roku naboru grantowego przez Lokalną Grupę Działania ,,Między Dalinem i Gościbią”. Niebawem pokażemy Państwu efekty realizacji kolejnych projektów grantowych.

 

belka prow