Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Majówkowa Gala Disco Polo Drukuj Email
środa, 08 maja 2019 09:38, odsłon: 704

32W niedzielę 5 maja 2019 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sułkowicach odbyła się Majówkowa Gala Disco Polo. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych atmosfera była gorąca. Jako pierwszy wystąpił Zespół Diadem, następnie Zespół Power Play. Gwiazdą wieczoru był Zenon Martyniuk legenda muzyki disco polo, który zaśpiewał swoje największe przeboje m.in. „Przez Twe Oczy Zielone”, „Życie to są chwile". 

Niestety z powodu dużych opadów deszczu niedostępna była strefa zabaw dla najmłodszych – przygotowana przez organizatora firmę Solny Bar. Mamy nadzieję, że podczas kolejnych wydarzeń plenerowych zaplanowanych w naszej Gminie pogoda będzie bardziej przychylna. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili bilet wstępu, część uzyskanego dochodu zostanie przekazana na leczenie mieszkanki Sułkowic – Patrycji Góralik.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.