Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)



Spotkanie nowo wybranych Sołtysów i Rad Sołeckich Drukuj Email
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 10:29, odsłon: 530

11W dniu 25 kwietnia br. odbyło się uroczyste spotkanie władz gminnych z członkami Rad Sołeckich i Sołtysami wybranymi na kadencję 2019 – 2024.

Zaświadczenia wręczyła Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Teresa Francuziak, a Burmistrz Artur Grabczyk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Waldemarem Wolskim wręczyli Sołtysom jubileuszowe zestawy flag podarowanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę gratulując i życząc dalszych sukcesów w pracy na rzecz społeczności Gminy Sułkowice.

tekst i fot. MW

 

Składy Rady Osiedla Sułkowice, Rad Sołeckich i Sołtysów w kadencji 2019-2024:

 

Sułkowice

Przewodniczący Rady Osiedla - Józef Jończyk

Zastępca Przewodniczącego - Józef Hołda

Członek Zarządu - Adam Górka

Członek Zarządu - Krzysztof Kuchta

Adam Bargieł

Stanisław Boczkaja

Mariusz Fus

Piotr Garbień

Krzysztof Gielata

Janusz Jędrzejowski

Rafał Kurek

Magdalena Latoń

Benedykt Łącki

Ryszard Sroka

Tomasz Stręk

 

Biertowice

Sołtys Sołectwa Biertowice - Kazimierz Król

Rada Sołecka:

Szymon Duda

Grzegorz Flaga

Władysław Kania

Andrzej Sowa

Paweł Śliwa

Sławomir Turek

Michał Widlarz

 

Harbutowice

Sołtys Sołectwa Harbutowice - Izabela Starowicz

Rada Sołecka:

Barbara Bobeł

Anna Boczkaja 

Agnieszka Dzidek

Maria Hyrlicka

Bożena Kois

Agata Pająk

Bogdan Pasternak

Celina Rydz

Leokadia Salus

 

Rudnik

Sołtys Sołectwa Rudnik - Zofia Góralik

Rada Sołecka:

Ryszard Blak

Małgorzata Dzidek

Józef Godzik

Krzysztof Malina

Józef Oliwa

Józef Powroźnik

Paweł Serafin

Małgorzata Syrek

Stanisław Szczepaniak

Tadeusz Szczurek

 

Krzywaczka

Sołtys Sołectwa Krzywaczka - Janusz Starzec

Rada Sołecka:

Wojciech Braś

Zofia Brożyna

Stanisław Burda

Robert Cora

Mirosław Dybeł

Leszek Lisowski

Piotr Oliwa

Helena Piątek