Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)„Od Serca” – I miejsce wśród gazetek parafialnych Drukuj Email
czwartek, 27 września 2018 10:43, odsłon: 423

Najlepsza gazetka parafialna jest w Sułkowicach

od_serca W IV Archidiecezjalnym Konkursie Gazetek Parafialnych im. ks. Tadeusza Juchasa zespół redakcyjny „Od Serca” zajął pierwsze miejsce, a sama gazetka otrzymała tytuł najlepszego czasopisma. Jest ono wydawane przez wiernych z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułkowicach.

 

Spotkanie finałowe odbyło się 22 września 2018 r. w Ludźmierzu. Listę laureatów otwiera zespół redakcyjny gazetki "Od Serca". II miejsce przypadło redakcji gazetki "Głos Świętojański" z parafii św. Jana Chrzciciela w Krakowie. Dwa równorzędne III miejsca zajęły redakcje pism "Echo Tenczyna" z parafii w Tenczynie i "Echo naszej swoszowickiej parafii" z parafii Opatrzności Bożej w Krakowie-Swoszowicach.

Nagrody odebrały reprezentantki redakcji Alicja Sak i Mieczysława Sroka z towarzyszeniem kleryka Michała Woźniaka.

Więcej o konkursie można przeczytać pod linkiem: https://krakow.gosc.pl/doc/5044418.Od-Serca-najlepsza-gazetka

Od serca serdecznie gratulujemy sukcesu całemu zespołowi redakcyjnemu.

jgk