Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wesprzyjmy mieszkankę Sułkowic Kingę Baran przy wydaniu jej debiutanckiej książki Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 12:00, odsłon: 2152

Powieść „Nie obrażaj się na Boga” już wkrótce może zostać opublikowana

kinga_baran_m Mieszkanka Sułkowic Kinga Baran pragnie wydać swoją debiutancką książkę pt. „Nie Obrażaj Się Na Boga”. Możemy wesprzeć jej inicjatywę.

Młoda autorka ma nadzieję, że jej historia i projekt crowdfundingowy, który prowadzi na portalu PolakPotrafi.pl będzie ciekawym tematem i zainteresuje szersze grono odbiorców.

Jak opowiada: „Książka, którą napisałam, jest efektem mojej pasji do pisania, które daje mi wolność i możliwość ofiarowania czegoś z siebie. Pozwala mi się wyrażać i rozwijać.

 

Jej fabuła to życiorysy trzech sióstr w różnym wieku. Zamysłem książki nie jest jednak tylko opowiedzenie historii każdej z nich. Bohaterki opowieści i ich uczucia oraz sytuacje życiowe, w których się znajdują, są tylko filarem i podstawą. Na nim opierają się gałęzie, jakimi są refleksje na temat Boga i Jego uczestnictwa w życiu ludzi. Życie bohaterek przeplata się z rozmyślaniami o życiu, miłości i Bogu.

Książka jest obecnie ukończona, natomiast bez dwóch zdań brakuje klamry, która zepnie ją w ryzy, mianowicie mowa o jej wydaniu. W tej sprawie podjęłam już wszelkie kroki. Skontaktowałam się z wieloma wydawnictwami, natomiast tylko od jednego dostałam zielone światło. Ze względu na mój brak budżetu na jej wyzwanie. Po odnalezieniu wydawnictwa WasPos, które wyda moją książkę, przeszłam do kolejnego etapu - szukania funduszy, czego konsekwencją jest akcja crowdfundingowa, na portalu Polak potrafi, która ma na celu zebranie pieniędzy na wydanie mojej książki.

W związku z tym kieruję do Państwa ogromną prośbę o możliwość wsparcia mojego projektu, udostępniając informację o moim projekcie lub wspierając go bezpośrednio.” - dodaje.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdziemy na stronach:

https://polakpotrafi.pl/projekt/nie-obrazaj-sie-na-boga-ksiazka-napisana-sercem

https://www.facebook.com/NieObrazajSieNaBoga/

Obszerny wywiad z Kingą Baran przeprowadziła internetowa telewizja iTV Myślenice i można go obejrzeć na stronie:

http://www.myslenice-itv.pl/czas-na-rozmowe-gosc-myslenice-itv-kinga-baran/

Wesprzyjmy naszą mieszkankę i jej pomysł. Pomóżmy jej wystartować, aby spełniło się jej marzenie. Mamy na to jeszcze 8 dni.

jgk

fot. z arch. Kingi Baran

kinga baran s