Rewitalizacja

Skład Komitetu Rewitalizacji dla Gminy Sułkowice Drukuj Email
wtorek, 02 stycznia 2018 15:54, odsłon: 1161

kontur gminy z herbami poziom miniZnamy skład Komitetu Rewitalizacji dla Gminy Sułkowice

W połowie grudnia 2017 r. zostały wyłonione osoby, które utworzyły Komitet Rewitalizacji dla Gminy Sułkowice. Stanowi on organizacyjny łącznik między organami gminy a pozostałymi interesariuszami rewitalizacji.

Nabór do komitetu rewitalizacji trwał od 23 października do 6 listopada 2017 r. Ogłoszenie o naborze zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu. W wyznaczonym czasie wpłynęło 10 deklaracji. W dniach 28 listopada oraz 8 grudnia zebrała się Komisja powołana do oceny zgłoszeń kandydatów na członków Komitetu Rewitalizacji. Burmistrz Gminy Sułkowice Zarządzeniem Nr 122/17 w dniu 11 grudnia 2017 r. powołał Komitet Rewitalizacji dla Gminy Sułkowice. Pierwsze spotkanie komitetu zostało zaplanowane na 8 stycznia 2018 r.

Komitet Rewitalizacji

Komitet Rewitalizacji tworzą:

Jerzy Biernat – przedstawiciel jednostki samorządu terytorialnego;

Małgorzata Kisielewska - przedstawiciel jednostki organizacyjnej gminy;

Monika Lempart – przedstawiciel organu władzy publicznej;

Józef Piegza – przedstawiciel organu władzy publicznej;

Piotr Sroka – przedstawiciel organu władzy publicznej;

Dorota Gabryl – przedstawiciel podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą na obszarze gminy;

Piotr Golonka – przedstawiciel podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą na obszarze gminy;

Albert Kaleta – przedstawiciel organizacji pozarządowej, mieszkaniec gminy;

Aleksandra Korpal – przedstawiciel organizacji pozarządowej;

Urszula Surowiec – przedstawiciel organizacji pozarządowej, mieszkaniec gminy.

Koordynatorem rewitalizacji gminy Sułkowice jest Małgorzata Dziadkowiec.

red.