Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

logo_bezdomne_zwierzeta

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Rewitalizacja

Mapa Sułkowic

polplan mapa

Prezentacje multimedialne

prow prezent menu

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Gwiazdkowa Niespodzianka w Sułkowicach – 22.01.2017 r. Drukuj Email
środa, 25 stycznia 2017 11:01, odsłon: 695

Prezenty dla dzieci

gwiazdkowa Znowu zaświeciła w Sułkowicach – "gwiazdka z nieba" Grażyna Konieczna ze swoją wierną załogą z Krakowa przyjechała, by rozjaśnić twarze dzieci, wręczając im piękne prezenty, dopasowane do potrzeb i wieku.

Robi to już od kilku lat, czasem zjawia się w naszej gminie nawet dwa razy do roku. To taki święty Mikołaj w damskim przebraniu.

Tym razem przyjechała w niedzielę 22 stycznia 2017 r. do hali sportowej gimnazjum w Sułkowicach – udostępnionej przez burmistrza i dyrekcję szkoły specjalnie na ten cel. Na trybunach zasiedli rodzice, a na płycie hali ok. 125 dzieci, które były zabawiane przez ponad dwie godziny przez Grażynę Konieczną, jej córkę i męża oraz inne „elfy”. Burmistrz Piotr Pułka dziękował ekipie Gwiazdkowej Niespodzianki, że zawsze pamięta o naszych dzieciach, że zawsze jest, że się zjawia i pomaga. Nie dość, że wręcza prezenty, to jeszcze zapewnia świetną zabawę – śpiew, konkursy, przedstawienia teatralne, gdyż jest urodzonym pedagogiem, konferansjerem, mówcą, a co najważniejsze – potrafi skupić wokół siebie ludzi, którym przyświecają takie same idee. Udało jej się nawet namówić burmistrza do zjedzenia długiego żelka bez pomocy rąk. Wyglądało to bardzo zabawnie, ale się udało.

W organizacji spotkania pomagała kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach – Bernadetta Żurek, która zajęła się naborem dzieci i innymi sprawami logistycznymi. Sułkowicką przyboczną Grażyny jest od początku Danuta Sołtys, która organizuje sprawy związane z akcją tu na miejscu. I burmistrz, i ona i dyrekcja szkoły otrzymali od Grażyny Koniecznej upominki za swoją życzliwość, jednak to największe podziękowanie należy się tej obdarowującej, która potrafi skupić wokół siebie wielu ludzi dobrej woli potrafiących dzielić się z innymi.

jgk

fotografie Joanna Gatlik-Kopciuch

 

Inwestycje 2018

 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018

Biertowice - budowa hali sportowej

hala mini

BEZPIECZEŃSTWO

osp logo  oc logo 

Remontujemy zabytki

studnia mini

Porady prawne

paragraf

    

Gmina Sułkowice
facebook

Fundusze unijne

PROGRAM OPERACYJNY POMOC TECHNICZNA 2014-2020

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

wfosigw

Gazeta Gminna

Nasze Insygnia

 

sok

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

 

podkowka