Etap gminny turnieju BRD Drukuj Email
czwartek, 21 kwietnia 2016 15:06, odsłon: 927

brd

Eliminacje gminne XXXIX edycji „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

Po raz kolejny w ZPO w Krzywaczce, przy którym mieści się miasteczko ruchu drogowego, 21 kwietnia 2016 r. odbyły się gminne eliminacje do XXXIX edycji „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.

Ze szkół podstawowych pierwsze miejsce drużynowo zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzywaczce prowadzeni przez Ryszarda Mechę: Anna Oliwa, Adrianna Łężniak, Jakub Dusza, Tomasz Surówka.

Ze szkół gimnazjalnych najlepsi okazali się reprezentanci Gimnazjum w Krzywaczce pod opieką Grzegorza Bochenka: Martyna Pająk, Damian Starowicz, Konrad Starowicz.

Odbyły się też konkurencje indywidualne.

Ze szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Anna Oliwa z Krzywaczki, drugie Jakub Dusza z Krzywaczki, a trzecie Edgar Piechota z Sułkowic.

Z gimnazjów pierwsze miejsce zajął Damian Starowicz, drugie Konrad Starowicz z Krzywaczki, a trzecie Wojciech Moskal z Sułkowic.

Dyplomy z gratulacjami wręczył burmistrz Piotr Pułka, a nagrody dyrektor ZPO w Krzywaczce Mirosław Chmiel.

Uczniów, którzy zajęli pierwsze miejsca drużynowo i indywidualnie, czekają teraz eliminacje powiatowe, które odbędą się 28 kwietnia 2016 r. w szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach.

Życzymy powodzenia!

tekst i fotografie: Joanna Gatlik-Kopciuch