Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

logo_bezdomne_zwierzeta

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Rewitalizacja

Mapa Sułkowic

polplan mapa

Prezentacje multimedialne

prow prezent menu

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Gwiazdkowa Niespodzianka znowu w Sułkowicach Drukuj Email
poniedziałek, 18 stycznia 2016 16:37, odsłon: 662

 Największym bogactwem jest mieć dobre serce

gwiazdkowa_niespodzianka Grażyna Konieczna z mężem, dziećmi i przyjaciółmi z Krakowa oraz Danuta Sołtys po raz kolejny – trudno już nawet zliczyć który, zorganizowały dwa spotkania dla w sumie 225 dzieci z całej gminy Sułkowice, podczas których odbyły się wspólne kolędowanie, konkursy i zabawy, a na końcu to, co tygrysy lubią najbardziej – czyli wręczenie pięknych prezentów i zabawek – ufundowanych przez darczyńców.

Pierwsze spotkanie odbyło się 9 stycznia w SOK-u, a drugie tydzień później 16 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Sułkowicach. Dla zebranych wystąpił teatr z misją, złożony z uczniów chrześcijańskiej szkoły. Przedstawił „Bajkę o dobrym sercu”, z której wysnuł się jeden oczywisty morał: największym bogactwem jest mieć dobre serce.

Wolontariusze Gwiazdkowej Niespodzianki docierają do różnych miejsc, ale jak mówi Danuta Sołtys, która, z pomocą władz oświatowych, wspomaga organizację logistycznie, mówią oni, że nigdzie nie ma tak, jak u nas. Zawsze dostaną poczęstunek, mają wsparcie władz oraz wielką życzliwość dyrekcji instytucji, które udostępniają sale na spotkanie.

A za nagrodę przyjmują tylko radość i uśmiech na twarzach dzieci oraz ich rodziców. Bo jak powiedział burmistrz Piotr Pułka na sobotnim spotkaniu do dzieci: „To jest po to, żebyście się ucieszyły”. I na pewno tak było.

jgk


 

 

Inwestycje 2018

 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018

Biertowice - budowa hali sportowej

hala mini

BEZPIECZEŃSTWO

osp logo  oc logo 

Remontujemy zabytki

studnia mini

Porady prawne

paragraf

    

Gmina Sułkowice
facebook

Fundusze unijne

PROGRAM OPERACYJNY POMOC TECHNICZNA 2014-2020

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

wfosigw

Gazeta Gminna

Nasze Insygnia

 

sok

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

 

podkowka