Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sułkowice etap VI Drukuj Email
wtorek, 16 września 2014 10:23, odsłon: 2014

Inwestycja ZREALIZOWANA

pois

"Program zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania i oczyszczania ścieków w gminie Sułkowice - część I"

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sułkowice  etap VI

Inwestor Gmina Sułkowice
Całkowita wartość zadania 7 122 031,30 zł brutto
Źródło dofinansowania Gospodarka wodno - ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM priorytet I - "Gospodarka wodno - ściekowa" Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 - 2013.
Kwota dofinansowania 5 779 016,70 zł z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko
2 209 867,11,62 zł z budżetu gminy
Termin realizacji zadania lipiec 2014 r. - październik 2015 r.
Wykonawca robót

MEN - GAZ Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego

Czesław Wróbel 34 - 654 Męcina 597

Opis inwestycji Inwestycja stanowiła kontynuację V etapu budowy sieci kanalizacyjnej w Sułkowicach i objęła swoim zakresem budowę sieci wzdłuż ul. Partyzantów oraz ulic do niej dochodzących. W ramach VI etapu została wykonana sieć grawitacyjno - ciśnieniowa obejmująca kanały główne, boczne, rurociągi tłoczne, przejścia pod drogami, pompownie sieciowe i przydomowe. Łączna długość sieci kwalifikowalnej w ramach zadania wynisła 12,87 km. Zadanie nie objęło budowy przyłączy, które wykonywane są samodzielnie przez właścicieli nieruchomości pod nadzorem przyszłego operatora.