Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ruszyła inwestycja na Szklanej Górze w Harbutowicach Drukuj Email
czwartek, 01 sierpnia 2013 10:27, odsłon: 4227

Czeka nas kolejna atrakcja turystyczna – tym razem zimowa 
 

Lato w pełni, pełno ludzi nad zalewem, a następna turystyczna inwestycja – tym razem zimowa, idzie już pełną parą. W te upalne dni możemy więc ochłodzić się, myśląc już o zimie, kiedy to najprawdopodobniej ruszy wyciąg narciarski na Szklanej Górze w Harbutowicach. Teren pod zjazdy jest plantowany i wyrównywany.

Wykonywany jest wodociąg doprowadzający wodę z Harbutówki pod armatki śnieżne na stoku i rozprowadzana jest sieć do ich zasilania. Ekipa budowlana wykonała już fundamenty pod słupy betonowe (stopy) do podwieszania lin wyciągowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to sezon 2013/14 będzie pierwszym na wyciągu w Harbutowicach.

 JGK