Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Płyta chóru gimnazjalnego z Krzywaczki Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2013 09:06, odsłon: 1055

unisonoUnisono - Życie to nie teatr

Projekty realizują wszystkie gimnazja, bo należą one do podstawy programowej, jednak nie wszystkie potrafią wykorzystywać ten element kształcenia tak twórczo i oryginalnie, jak gimnazjum w Krzywaczce. W ubiegłym roku pisaliśmy w "Klamrze" o projekcie "Co jadano w Soplicowie?" i furorze, jaką zrobili gimnazjaliści z Krzywaczki na Ogólnopolskim Festiwalu Projektów w Warszawie. W tym roku (podobnie jak w ubiegłym w ramach "Szkoły z Klasą 2.0) - nagrali płytę szkolnego chóru Unisono, teledysk i sporządzili jego stronę internetową. Z okazji zakończenia projektu w szkole w Krzywaczce odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem władz gminnych oraz prezesa Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska", podczas którego dziewczęta z chóru promowały swoja płytę.

Więcej o samej płycie i spotkaniu promocyjnym w Krzywaczce w najbliższym numerze "Klamry" 6/2013