Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

logo_bezdomne_zwierzeta

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Rewitalizacja

Mapa Sułkowic

polplan mapa

Prezentacje multimedialne

prow prezent menu

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Nowa organizacja sportowa w Gminie Sułkowice Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2012 16:15, odsłon: 2099

Klub sportowy Delfin w Sułkowicach

KS Delfin w Sułkowicach oficjalną działalność rozpoczął 19 września 2012 r. Liczy sobie już 100 członków z powiatu myślenickiego, w tym 50 jest z Gminy Sułkowice. Jako że Sułkowice nie mają własnej krytej pływalni, treningi odbywają się w myślenickim basenie Aquarius. Jeśli letnia aura pozwoli, zajęcia być może będą też prowadzone na zalewie w Sułkowicach. Szefem klubu jest Andrzej Pułka – radny powiatowy, nauczyciel wf, trener pływania. Do zarządu należy także Arkadiusz Serafin – również instruktor pływania i narciarstwa.

Więcej…
 

Szlachetna Paczka Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2012 15:35, odsłon: 965

Szlachetna Paczka w Gminie Sułkowice

Do Szlachetnej Paczki w Gminie Sułkowice wolontariusze ze stowarzyszenia „Wiosna” ks. Jacka Stryczka zakwalifikowali 12 rodzin. Każda została obdarowana przez wielkodusznych ludzi według zweryfikowanych potrzeb, które zgłosili – zapewnia Anna Mentel – koordynatorka programu w rejonie Myślenickim. Na paczki zbierały się głównie firmy z Krakowa, rzadziej rodziny. Inicjatorem akcji w Gminie Sułkowice był burmistrz Piotr Pułka oraz dyrektor OPS Józefa Bernecka.

 

Więcej…
 

11 Listopada 2012 - gminne uroczystości niepodległościowe Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2012 10:03, odsłon: 2308

 

miniaturkaSztandary, wieńce i nagrody samorządowe

Oficjalne obchody Święta Niepodległości w naszej gminie mają trzy stałe punkty; Msza Święta za Ojczyznę, złożenie kwiatów i wieńców pod Pomnikiem oraz galowy koncert w strażnicy OSP w Sułkowicach z wręczeniem Nagród Samorządowych.

Więcej…
 

Uchwała Nr XXVII/165/12 z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie podziału gminy Sułkowice na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu. Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2012 14:27, odsłon: 741

Działając na podstawie art. 419 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.), z dniem 3 grudnia 2012 r. podaję do publicznej wiadomości treść uchwały Nr XXVII/165/12 z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie podziału gminy Sułkowice na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

 

 

Burmistrz Gminy Sułkowice
   Piotr Pułka

 

Uchwała Nr XXVII/165/12 z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie podziału gminy Sułkowice na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

 

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Sułkowice, położonej w Krzywaczce Drukuj Email
piątek, 23 listopada 2012 19:19, odsłon: 1437

OGŁOSZENIE

Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Sułkowice, położonej w Krzywaczce, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 1177/2 o pow. 0,09 ha, zabudowanej budynkiem dawnego przedszkola, o pow. ogólnej 302,9m2 , objętej KW KR1Y/00022284/5.

Przedmiotowa nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się w terenach "MU" - tereny mieszkalnictwa i usług oraz "KZ" - tereny tras komunikacyjnych.

Przetarg odbędzie się w dniu 2 stycznia 2013 r. o godz.10.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Sułkowicach - Rynek 1, pok. nr 116.

Więcej…
 

Szlachetna paczka w Sułkowicach Drukuj Email
czwartek, 22 listopada 2012 11:40, odsłon: 1924

szl paczka min17 listopada ruszyła tzw. Kampania Darczyńców, podczas której osoby pragnące włączyć się do akcji mogą na stronie www.szlachetnapaczka.pl wybierać rodziny, którym chcą pomóc.

W naszej gminie w tym roku inicjatorem akcji jest burmistrz Piotr Pułka, a zajmują się nią Małgorzata Dziadkowiec i Józefa Bernecką we współpracy z Liderem Rejony Myślenice i okolice Anką Mentel. Organizatorem akcji jest fundacja Wiosna.

Więcej…
 

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym. Drukuj Email
środa, 21 listopada 2012 21:16, odsłon: 2072
WYKAZ
nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.
Więcej…
 

Poświęcenie przedszkola w Krzywaczce Drukuj Email
czwartek, 08 listopada 2012 12:09, odsłon: 2326

 

miniaturkaSłuchaj. Będziesz miłował.

Dziś w Krzywaczce widzimy, jak wcielają się w życie starożytne prawdy o tym, że przez trud dochodzi się do gwiazd, a do nieba wchodzi przez ucho igielne. Mieliście Państwo tutaj najtrudniejsze warunki ze wszystkich przedszkoli w gminie, a dziś macie najlepsze - mówił burmistrz Piotr Pułka podczas poświęcenia i oficjalnego otwarcia nowego budynku przedszkola w Krzywacze. Z kolei ks. bp Jan Szkodoń, który poświęcił ten obiekt, podczas Mszy św. w kościele parafialnym  zarysował w homilii optymalny program wychowawczy wywodzący się ze słów Chrystusa: Słuchaj. Będziesz miłował.

 

List gratulacyjny Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy

 Życzenia dla Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i Wychowanków Przedszkola

Epilog na Franciszkańskiej

Podziękowania dla Jego Eminencji Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza

Więcej…
 

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym. Drukuj Email
piątek, 09 listopada 2012 22:08, odsłon: 1555

W Y K A Z

nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.

Więcej…
 

Najpiękniejsze miejsca z terenu gmin Myślenice i Sułkowice Drukuj Email
czwartek, 08 listopada 2012 11:41, odsłon: 867

Wystawa LGD teraz w Sułkowicach

Od 8 listopada 2012 r. do końca miesiąca będzie można obejrzeć wystawę zdjęć z konkursu fotograficznego LGD „Między Dalinem i Gościbią" w Izbie Tradycji w Sułkowicach.

W czwartek 8 listopada o godz. 15:00 odbędzie się otwarcie wystawy, którą można było już obejrzeć w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w sali lustrzanej. Zdjęcia będą dostępne dla zwiedzających w godzinach otwarcia GBP z siedzibą w Sułkowicach oraz działającej przy niej Izbie Tradycji, czyli:

Poniedziałek 9-13

Wtorek 9-16

Środa 9 -20 

Czwartek 9-16

Piątek 9-20 

Sobota 9-14.

 

O autorach zdjęć i o tym, co przedstawiają, pisaliśmy szerzej pod następującym linkiem:

index.php?option=com_content&view=article&id=864

 

Nasze cmentarze Drukuj Email
wtorek, 30 października 2012 18:55, odsłon: 3859

miniaturkaNasze cmentarze

Położone na zboczach wzgórz, ozdobione drzewami, w złotych liściach, na których mienią się drobiny deszczu a nawet śniegu, w słońcu i we mgle - każdy w swoim rodzaju, o wyjątkowym klimacie. Nasze cmentarze na przełomie października i listopada.

Jak zawsze przed uroczystością Wszystkich Świętych częściej je odwiedzamy, porządkujemy, przygotowujemy na święto. Mamy w gminie cztery cmentarze parafialne - tylko Biertowice nie mają własnego cmentarza - bo też parafia młodziutka. Zmarli przodkowie biertowian zwyczajowo spoczywają na cmentarzu w Sułkowicach.

Więcej…
 

Stop przemocy - konferencja w SP w Sułkowicach Drukuj Email
środa, 31 października 2012 12:47, odsłon: 1132

miniaturkaAkcja profilaktyczna "Przemocy - Stop"

W ramach Kampanii Profilaktycznej "Przemocy -STOP" Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach przy współpracy z Zespołem Interdyscyplinarnym działającym na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie 25 października 2012 r. odbyła się konferencja na temat tego, jak rozpoznawać przemoc w rodzinie i skutecznie na nią reagować. Wykład przeprowadziła Agnieszka Bałdyga - terapeuta i trener Fundacji "SAMO-DZIELNI" z Pruszkowa.

Więcej…
 

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. Drukuj Email
wtorek, 30 października 2012 16:18, odsłon: 1567

 

WYKAZ
nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Więcej…
 

Chór Elegia Seniorzy z Rudnika na 70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca Drukuj Email
wtorek, 30 października 2012 15:10, odsłon: 1343

miniaturka"Downi toś mi mówił - kochany aniołku, a teroz to ino - rusoj ze się kołku"

Panie w pięknych zielonych jednolitych spódnicach z kolorowym żółto - pomarańczowo-zielonym kwiatowym zdobieniem, w zielonych kamizelkach na białych bluzkach oraz panowie w czarnych spodniach i kamizelkach z zielonymi lamówkami, muchą pod szyją i chustką w butonierce zaprojektowane przez Barbarę Szatan i Irenę Powroźnik - tak zaprezentował się chór seniorów Elegii z Rudnika, tym razem na scenie GOK w Sułkowicach. Był to kolejny już występ z serii tych jubileuszowych i "projektowych" - pierwszy odbył się w sali widowiskowej na strażnicy w Rudniku w lutym dla zaproszonych władz z Małopolski i gości oraz dla mieszkańców Rudnika. Następne były na Dniach Sułkowic w lipcu, później na dożynkach gminnych w Harbutowicach, czy podczas odpustu na św. Michała w Lesie Groby. 11 listopada planowany jest kolejny koncert.

Więcej…
 

Jubileusz 15-lecia nadania Szkole Podstawowej w Harbutowicach im. Jana Pawła II Drukuj Email
poniedziałek, 29 października 2012 15:51, odsłon: 2514

miniaturka Dzień Jana Pawła II - 16 października 2012 r. w ZPO w Harbutowicach - "Jan Paweł II w sercach i wspomnieniach".

Było pięknie i wzruszająco. 16 października 2012 r. społeczność Harbutowic obchodziła 15 rocznicę nadania szkole imienia Jana Pawła II, polskiego papieża, głowy kościoła katolickiego. Najpierw podczas Mszy św. koncelebrowanej przez byłego proboszcza Lubnia, księdza rodaka Franciszka Bobła oraz obecnego proboszcza Harbutowic Zbigniewa Nowaka na placu szkolnym, potem na sali gimnastycznej w programie artystycznym napisanym przez nauczycielki Annę Golonkę i Bernadettę Zarembę, a rewelacyjnie zaprezentowanym przez uczniów szkoły. A to wszystko w ramach projektu "Jan Paweł II w sercach i wspomnieniach".

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Następna > Ostatnie >>

Strona 128 z 130

Inwestycje 2018

 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018

Zgłoś awarię oświetlenia

Awarie oświetlenia ulicznego
prosimy zgłaszać

w czasie pracy Urzędu
12 273 20 75 wew. 21
691-66-55-91

Poza godzinami pracy Urzędu
Infolinia TAURON 991

Biertowice - budowa hali sportowej

hala mini

BEZPIECZEŃSTWO

osp logo  oc logo 

Remontujemy zabytki

studnia mini

Porady prawne

paragraf

    

Gmina Sułkowice
facebook

Fundusze unijne

PROGRAM OPERACYJNY POMOC TECHNICZNA 2014-2020

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

wfosigw

Gazeta Gminna

Nasze Insygnia

 

sok

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

 

podkowka