Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

logo_bezdomne_zwierzeta

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Rewitalizacja

Mapa Sułkowic

polplan mapa

Prezentacje multimedialne

prow prezent menu

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)
Życzenia na wakacje Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2013 09:59, odsłon: 448

Dyrekcja,

Grono Pedagogiczne, Pracownicy

i Uczniowie Szkół


Z okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013 składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za cały rok solidnej i wytężonej pracy.

Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Szkoły życzymy wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Słowa podziękowania i życzenia kierujemy również do Rady Rodziców i wszystkich Rodziców, którzy zawsze wspierają działania Szkoły, służą swoją radą i pomocą.

Wszystkim Uczniom życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

Niech nadchodzący czas wakacji będzie czasem radości i spokojnego

wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy i nauki.

 

Piotr Pułka
Burmistrz Gminy

 

20 lat DPS w Harbutowicach, Memoriał im. Tadeusza Piekarza i nagroda burmistrza Najważniejsi są Ludzie Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2013 09:49, odsłon: 1000

dps miniŚwiątecznie w DPS w Harbutowicach

Dom Pomocy Społecznej w Harbutowicach świętował 16 czerwca 20-lecie swojego istnienia i służby osobom niepełnosprawnym na najwyższym poziomie. Z tej okazji do Harbutowic przybyli ludzie związani z Domem w całej jego historii, na czele z prof. Haliną Piekarz -żoną współzałożyciela, dobrodzieja, a zarazem patrona Domu i Honorowego Obywatela Gminy Sułkowice, wojewody Tadeusza Piekarza.

Więcej…
 

Sułkowice w księdze Rekordów Guinnessa Drukuj Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 15:34, odsłon: 1374

motylmNajwiększy motyl z ludzi

Największego motyla z ludzi ułożyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i przyjaciele Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sułkowicach. Bicie rekordu miało miejsce podczas dorocznego pikniku Family Fest w niedzielę 23 czerwca.

Czy Sułkowice zostaną więc zapisane w Księdze Rekordów? Prawdopodobnie tak. W motylu stanęło ponad 500 osób, podczas gdy dotychczasowy rekord wynosi 200 osób. Jednak ostatecznie się to okaże, po otrzymaniu certyfikatu.

Więcej…
 

Płyta chóru gimnazjalnego z Krzywaczki Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2013 09:06, odsłon: 615

unisonoUnisono - Życie to nie teatr

Projekty realizują wszystkie gimnazja, bo należą one do podstawy programowej, jednak nie wszystkie potrafią wykorzystywać ten element kształcenia tak twórczo i oryginalnie, jak gimnazjum w Krzywaczce. W ubiegłym roku pisaliśmy w "Klamrze" o projekcie "Co jadano w Soplicowie?" i furorze, jaką zrobili gimnazjaliści z Krzywaczki na Ogólnopolskim Festiwalu Projektów w Warszawie. W tym roku (podobnie jak w ubiegłym w ramach "Szkoły z Klasą 2.0) - nagrali płytę szkolnego chóru Unisono, teledysk i sporządzili jego stronę internetową. Z okazji zakończenia projektu w szkole w Krzywaczce odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem władz gminnych oraz prezesa Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska", podczas którego dziewczęta z chóru promowały swoja płytę.

Więcej o samej płycie i spotkaniu promocyjnym w Krzywaczce w najbliższym numerze "Klamry" 6/2013

 

Więcej…
 

Kapłan niezłomny z Rudnika Drukuj Email
wtorek, 18 czerwca 2013 09:47, odsłon: 1542

Honorowy Obywatel Gminy Sułkowice - Ks. kanonik Aleksander Zemła

ks zem miniKs. kanonik Aleksander Zemła, wieloletni, a obecni emerytowany proboszcz parafii w Rudniku, w niedzielę 16 czerwca świętował jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Doceniając jego zasługi dla Rudnika, a także jego niezłomną postawę kapłana również w trudnych czasach PRL-u, Gmina Sułkowice nadała mu tytuł swojego Honorowego Obywatela.

Więcej…
 

Zmiana rachunków bankowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Drukuj Email
wtorek, 18 czerwca 2013 11:16, odsłon: 490

W związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki bankowe dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego od dnia 1 lipca 2013 r. nastąpi zmiana rachunków bankowych prowadzonych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, na które należy wnosić opłaty za korzystanie ze środowiska, opłatę produktową, opłatę za gospodarowanie bateriami i akumulatorami oraz opłaty związane z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.

Więcej…
 

Sułkowice z krzonówką, kowalstwem i wielomilionowymi inwestycjami z WFOŚiGW Drukuj Email
środa, 12 czerwca 2013 11:14, odsłon: 851

wfos miniCiężki kaliber z lekkim sercem

8 czerwca Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie obchodził swoje 20-lecie. Na co dzień WFOŚiGW zajmuje się dofinansowaniem inwestycji i projektów prośrodowiskowych. Z okazji jubileuszu zaproponował swoim beneficjentom, partnerom i mieszkańcom zabawę na rodzinnym pikniku na krakowskich Błoniach - oczywiście z ekologią jako motywem przewodnim.

Więcej…
 

„Kochane lata” w amfiteatrze Drukuj Email
czwartek, 13 czerwca 2013 08:44, odsłon: 690

 

- Możemy występować nawet dla jednego widza – powiedziała Dorota Ruśkowska – i konsekwentnie Teatr w Stodole przybył 1 czerwca do naszego amfiteatru nad zalewem, jak zapowiedział. Wystąpił z dedykacją dla dzieci w każdym wieku, pomimo strug deszczu lejących się z nieba. Widzów było co prawda więcej niż jeden, ale trudno mówić o pełnej widowni.

 

Więcej…
 

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym. Drukuj Email
środa, 12 czerwca 2013 13:40, odsłon: 928

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.

Więcej…
 

I zawody pływacko-biegowe AQATHLON o Puchar Burmistrza Sułkowic i Pucha r Klubu Sportowego "DELFIN" Sułkowice. Drukuj Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 15:13, odsłon: 655

Nagłówek

 

PROJEKT: "NASZ REGION NASZA SZANSA" -"PŁYWAM I BIEGAM DLA ZDROWIA"

I zawody pływacko-biegowe AQATHLON o Puchar Burmistrza Sułkowic i Puchar Klubu Sportowego "DELFIN" Sułkowice.

7 lipca 2013 r. - zalew w Sułkowicach

Więcej…
 

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru wsi Rudnik Drukuj Email
wtorek, 21 maja 2013 11:17, odsłon: 1389

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Rudnik w jej granicach administracyjnych

Na podstawie art. 17 pkt 9 i 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U z 2012 r., poz. 647 z późn. zm. ), art. 54 ust. 2, 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. nr 199, poz. 1227 z późn. zm.) oraz Uchwały Rady Miejskiej w Sułkowicach Nr XLVII/364/10 z dnia 27 maja 2010 r., w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Rudnik – w jej granicach administracyjnych:

Burmistrz Gminy Sułkowice zawiadamia
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru wsi Rudnik w Gminie Sułkowice
wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Więcej…
 

Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru wsi Krzywaczka .... Drukuj Email
wtorek, 21 maja 2013 11:05, odsłon: 2883

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE

projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Krzywaczka w jej granicach administracyjnych

Na podstawie art. 17 pkt 9 i 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U z 2012 r., poz. 647 z późn. zm.), art. 54 ust. 2, 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. nr 199, poz. 1227 z późn. zm.) oraz Uchwały Rady Miejskiej w Sułkowicach Nr XLVII/363/10 z dnia 27 maja 2010 r., w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Krzywaczka – w jej granicach administracyjnych:

Burmistrz Gminy Sułkowice zawiadamia

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru wsi Krzywaczka w Gminie Sułkowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie wyłożony do publicznego wglądu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 1 pok. nr 113 (Sala konferencyjna)

w dniach od 29 maja do 27 czerwca 2013 r., od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

Więcej…
 

To, co dzieci lubią najbardziej Drukuj Email
piątek, 28 czerwca 2013 08:40, odsłon: 498

miniaturaOd Gwiazdkowej Niespodzianki - dla dzieci z naszej gminy

Dzieci zdecydowanie lubią słodycze, prezenty, świetną zabawę i niespodzianki. Są ciekawe świata i chcą być doceniane, także w swoich pracach i w wygrywanych konkursach. A nade wszystko dzieci pragną być kochane i czuć się bezpiecznie. Wszystkie te elementy znają i rozumieją Grażyna Konieczna i Danuta Sołtys, które wraz z "Gwiazdkową Niespodzianką" po raz kolejny przygotowały serię atrakcji dla dzieci z naszej gminy pod pretekstem Dnia Dziecka. Najpierw "Gwiazdkowa Niespodzianka" zaprosiła grupę 50 dzieci do Krakowa na zwiedzanie obserwatorium astronomicznego UJ, hurtowni owoców Consorfrut w starym forcie, gdzie gospodarze zasypali ich owocowymi poczęstunkami) i do centrum handlowego Bonarka w którym m.in. ucztowały w KFC.

Więcej…
 

Postępuje rozbudowa gminnej oczyszczalni ścieków w Biertowicach Drukuj Email
poniedziałek, 06 maja 2013 21:09, odsłon: 558

 

 

   

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Następna > Ostatnie >>

Strona 117 z 125

Inwestycje 2018

 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018
 • Inwestycje 2018

Biertowice - budowa hali sportowej

hala mini

BEZPIECZEŃSTWO

osp logo  oc logo 

Remontujemy zabytki

studnia mini

Porady prawne

paragraf

    

Gmina Sułkowice
facebook

Fundusze unijne

PROGRAM OPERACYJNY POMOC TECHNICZNA 2014-2020

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

wfosigw

Gazeta Gminna

Nasze Insygnia

 

sok

Współpraca

 • Współpraca
 • Współpraca

 

podkowka